terazidere tıkanıklık açma

Terazidere tıkanıklık açma firması olarak tuvalet ve lavabo giderlerinde tıkanan bölgeleri kameralı tıkanıklık açma hizmeti vererek açmaktayız. Pimaşlardaki tıkalı bölgenin belirlenmesinin ardından önce kimyasal ilaç ile boruların açılması için işlem yapılmaktadır. Kimyasal madde boru için gönderilir. Oldukça etkili olan kimyasalın tıkanıklığı açıp açmadığı kontrol edilir. Şayet tıkanıklık açılmamış ise bu durumda daha etkili olduğu düşünülen tazyikli su yöntemi uygulanmaktadır. Bu yolla tıkanıklığın açılması beklenmektedir. Yapılan tıkanıklık açma işleminin başarılı olup olmadığının kontrol edilmesi için boruların içine kamera gönderilir. Kamera ile tıkanıklığın açılmadığı fark edilirse işlemler yenilenir. Borular tamamen temizlendikten sonra kameralı tıkanıklık açma ekibi işlerini tamamlamaktadır. Bu arada pimaşlarda zarar oluşup oluşmadığı da kontrol edilip hasar varsa tamiri yapılmaktadır. Giderlerdeki atıkların temizlenmesinde profesyonel hizmet veren firmalardan destek almak yerinde olacaktır.

Terazidere Gider Tıkanması Açma

Bayrampaşa Terazidere tıkanıklık açma son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. teknolojinin de gelişmesiyle birlikte eski geleneksel yöntemlere olan istek azalmış bu sebeple kameralı cihazlara yönelim artmıştır. bu kameralı cihazlar tıkanıklığın nerede olduğunu bizlere kırmadan göstererek tespit aşamasında hiçbir kırma dökme işleminin olmadığının teminatını vermektedir. Elimizdeki cihazlarla tıkanıklığın nerede olduğunu kameralı cihazı tesisata gönderdiğimizde direk görmekteyiz. Sonrasında çok zaman kaybetmeden görüntülü tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Terazidere lavabo tıkanıklığı açma işlemleri için en kısa sürede bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Terazidere tıkanıklık açma garantili tıkanıklık açma servisi vermekteyiz. Terazidere tesisatçı olarak ayrı olarak su kaçağı tespiti ve petek temizliği işlemleri de vermekteyiz. Makineli tıkanıklık açma işlemleri gibi bu diğer işlemlerde de sektörde önder firmalardan bir tanesiyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilir ve istediğiniz bir gün için servis açtırabilirsiniz. Haftanın 7 günü de hizmet vermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55