bayrampaşa iski kanalizasyon açma

Bayrampaşa iski kanalizasyon açma değiliz. Bayrampaşa tesisatçı firmamız özel olarak kanal tıkanıklığı , lavabo , tuvalet ve apartman gider tıkanıklıklarını açmaktadır. Kanal açma temiz yada atık hatlarda tıkanıklık oluşabilir ve iki örnek vererek her iki hat üzerinde nasıl oluşum içine girdiklerini sizlere anlatalım.

Bayrampaşa Tesisatçı Kanalizasyon Açma

Bayrampaşa iski kanalizasyon açma şehir şebekesinden gelen su kireçli olabilir, hava alıyorsa yosunlaşma artabilir, apartman içi su deposuna bazı yabancı maddeler gelmiş olabilir ve suyun kalitesini bozacak etkilere sahip olabilir. Kanal açma gereksinimi boru içi akışlarda azalma olması ve tazyikli akmaktan uzak durması ile oluşacaktır. Bu sistemlerde kanal açılma işlemi yapılmadan önce temiz su tahliye edilmeli ve tıkalı bölge termal kamera ile bulunmalı ve sadece orada işlem yapılmalıdır. Bayrampaşa kanalizasyon açma küvet, banyo, tuvalet, lavabo, mutfak yada farklı gider hatlarında kanalların açılması için hizmet veriyoruz. Bu paragrafta pis sulara ait atıkların iç içe yada birbirine yapışacak şekilde bir araya gelmesinden ve bu birleşmeye bazı yabancı sert cisimler (çay kaşığı, cam kırıkları…) gibi sebep olmasından bahsediyoruz. Borudaki su yavaş akacak ve sifon ne kadar güçlü suyu gönderirse göndersin atığa gelince adeta çarparak geri dönecek ve belki tuvaletinizi bir hayli batıracaktır.

Bayrampaşa iski kanalizasyon açma tuvalet giderine cihaz yollanarak, kamera eşliğinde ve net alınacak görüntüler uzmanlarımızca incelemeye alınır. Amacımız bir atık bulunca hemen işlem yapmak değil, hepsini bulmak, cihazdaki konumunu işaretlemek ve cihaz ile boru hasarına meydan vermeden kusursuz şekilde açabilmektir. Alt bilgi olarak bayrampaşa belediyesi kanalizasyon açma yetki belgelerimiz vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55