bayrampaşa cevatpaşa tesisatçı

Bayrampaşa Cevatpaşa tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve ilaçlı kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Her türlü yerleşim yerlerinde bulunan tesisat su sızıntılarını su kaçağı tespiti hizmeti ile çözüme kavuşturmaktayız. Boru içlerinde meydana gelen su kaçaklarını profesyonel kameralı cihazlarla tespit etmekteyiz. Kameralı cihazlar sayesinde sızıntı bölgesini noktasal tespit ile bularak hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz. Maddi açıdan cebinizden başka türlü bir para çıkışı olmayacaktır. Onarım zamanın ustalarımız sizlere en uygun fiyatı verdikten sonra eğer onay verirseniz tamir işlemlerine başlanır.

Cevatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Cevatpaşa tesisatçı peteklerin üst , alt ve orta kısımlarında oluşan yabancı atıkları ( kireç , tortu , pas vb. ) petek temizliği makineleri ile temizlemekteyiz. Peteğin içerisine basınçlı su vererek içerideki yapışan atıkları parçalayarak kanalizasyona göndermekteyiz. Bu makinelerin peteğe hiçbir zararı bulunmamaktadır. Petek temizleme işlemini tam anlamıyla bitirdikten sonra peteğin içerisine koruyu kimyasal sıvısı dökeriz. Bu sıvının da hiçbir zararı yoktur aksine fazlasıyla yararı vardır. Bu kimyasal peteğin içerisinde meydana gelen bu oluşumları petekten uzak tutarak uzun bir süre tekrardan meydana gelmesini engellemektedir. Bu sayede petek her yıl arıza durumu vermeyecektir.

Bayrampaşa Cevatpaşa tesisatçı tuvalet , banyo lavabosu ve mutfak lavabosu gibi yerlerde meydana gelen tıkanmaları robotlu tıkanıklık açma servisi ile açan firmadır. Son teknoloji robotlar sayesinde tesisatta hiçbir kırma işlemi gerçekleşmemektedir. Bu sayede fazladan bir para ödememiş olacaksınız. Bu robotlar tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bizlere rahatça göstererek kolayca işlem yapmamızı sağlıyorlar. Cevatpaşa tesisatçı firmamızdan profesyonel hizmet almak istiyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55