bayrampaşa kocatepe tesisatçı

Bayrampaşa Kocatepe tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı bulma, robotla tıkanıklık açma ve cihazla petek temizliği hizmeti veriyoruz. Hızlı ve çabuk petek temizliği yapabilecek İstanbul tesisat firmasıyız. Petek metallerini kırmadan, sökmeden birkaç kablo bağlayıp tek tek veya tümünü birden, iki grup halinde sistemlere erişim sağlayabiliriz. Kablolarla peteklerdeki kirli suyu dışarı çekeriz. Cihazın içerisindeki filtre kısmına tüm kirli kısımlar takılır. Ama bu işlem tamamladığı anlamına gelmez. Peteklerde kullanılabilecek kimyasallar ile kireçlerin, pasların ve çamurumsu maddelerin çözünmesi sağlanır. Ardından kalan tüm maddeleri şeffaf su kıvamına gelinceye kadar yer yer yeni kimyasallar ekleyerek peteklere gönderir ve işlemleri sürdürürüz. Peteklere temiz su ve koruyucu madde eklemenin ardından ısıtılmasını yaparız.

Kocatepe Su Kaçağı Tespiti

Kocatepe tesisatçı devamlı tıkanan lavabolar, lavabo suyunun hiç gitmemesi ve lağım suyu kokusu yapan lavabolar için tıkanıklık açma ekibimizi arayınız. Gerek kameralar ile gider borularında inceleme yapılması gerek matkap büyüklüğünde bir cihazın ucundan ilerleyen tel ile kanallardaki pislikleri ilerletmemiz ile kırmadan çözümler sunuyoruz. Yemek artıkları, saç ve sakal gibi sayısız maddenin lavaboları doldurmasına izin vermeyiniz. Zamanla çatlama yaparsa su kaybı yapan lavabo giderleri nedeniyle sorunlar giderek büyür.

Bayrampaşa Kocatepe tesisatçı ekiplerimiz ile bina içerisinde yer alan her türlü suyun boru hasarı nedeniyle sızması gibi problemleri bulabiliriz. Garantili İstanbul’da su kaçağı tespiti yapabilmek için gelişmiş sinyal teknolojileri ve onları derleyebilecek özenli bilgisayar destekli analizler kullanıyoruz. Örneğin insan kulağı ile duyulması imkansız olan suyun damlama belirtisiz basınç testleri ile anında bulabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55