bayrampaşa ismet paşa tesisatçı

Bayrampaşa İsmet Paşa tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servisleri vermekteyiz. Bayrampaşa İsmetpaşa tesisatçı klozetin kırılmadan açılmasını yapan firmadır. Kırmadan klozet açabilecek tıkanıklık açma servisi mi arıyorsunuz. Seramik tesisatı kullanarak sisteme, gidere girilmesi özel robot açıcı ile yapılabilir. Atığı, çamur gibi düşünürseniz giderin orta kısmında küçük bir atık gediği açarız ve orada biriken su açılacak gedik ile basınca maruz kalır ve bir anda giderden akıp kanalizasyona ulaşır. Çok vakit almadan tesisattaki sorunları kısa zamanda kırmadan çözebiliriz.

İsmet Paşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa İsmetpaşa tesisatçı petek koruyucu, koruma sıvısı olan petek temizliği firmasıdır. Petek bakımı, temizlik işlemlerinde ilaçlı solüsyon sıvıların tüm tesisatı baştan sona dolaşması için cihazımızda ki 2-3 bar basıncı yeterli olmaktadır. Tesisatın dibine çökmüş, peteğin orta kısmının hiç ısınmaması, kombi filtresinde tıkanma gibi pek çok sorun bu maddelerden olmaktadır. Kireç, pasın en uzaktaki petekten bile alınmasını sağlayarak 10 yıl bile içinde petek koruma sıvısı kalsa bile hiçbir şekilde zararı olmaz ve iki seneye yakın peteğin daha iyi ısınmasını sizlere sağlamaktayız.

Bayrampaşa İsmet Paşa tesisatçı mutfak atık su tesisatı su kaçağı tespiti firmasıdır. Her türlü kaçak şikayetlerinizde bize ulaşınız. Mutfak lavabo altından su kaçırıyor, atık borusunda kaçak var gibi durumlarda kamerayı takar ve evye borusu içindeki hat ve devamındaki pimaş borulara bakarız. Atık varsa cihaz ile temizler ve içindeki çatlak durumlarını araştırırız. Evye boru veya suyu tutan ara parçalarda gevşeme tam tutunamama olması buna neden olabilir ve asla panik yapmayın ve doğru analiz için bize ulaşınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55