altıntepsi tesisatçı

Altıntepsi tesisatçı Bayrampaşa servisine hoş geldiniz. İnternet üzerinde su tesisatı arızalarına aynı gün içinde servis veren firmamız gelişmiş tesisat teknlojisi cihazlarınıda hizmetinize sunmuştur.

  1. Kırmadan Su Kaçağı  Tespiti : Altıntepsi tesisatçı olarak gizli su sızıntılarının yerini kameralı boru görüntüleme cihazları ile yer tespiti yaparak gereksiz kırım ve onarımlardan sizleri kurtarıyoruz.
  2. Tıkanıklık Açma : Lavabo , küvet ve tıkanık tuvaletleri özel robotlu sistemle açıyoruz kısa sürede etrafı kirletmeden ve 0 risk taşıyan kanal açma makineleri sayesinde tıkanıklıklar artık kabusunuz olmayacak.
  3. Petek Temizleme : Kışın en büyük tesisat problemi peteklerin iyi ısı vermemesidir. Bu canımızıda cebimizide çok sıkar falza yakılmasına rahmen ısıtmayan petekler sinir bozucu olur ancak ilk önce bunun nedenini araştırmak gerekir çünkü peteklerin içine zamanla yer eden pislikler suyun dolalşımını engeller altıntepsi tesisatçı servisinde bulunan petek temizleme makineleri sayesinde tüm tesisat temizlenmektedir.
  4. Yeni Su Tesisat Çekimi ve Montajlamaları : Firmamız 2 yıl garantili sıva altı ve sıva üstü olmak üzere iki tür tesisat çekmektedir. Üstelik çekilen teisatın üstüne kapatmak için fayansçı aramanıza gerek yok altıntepsi tesisatçı olarak  iki fayans ustası çalıştırmaktayız. Su tesisat arızaları ve montajlamaları için bizi arayabilirsiniz.
Tıkla ARA : 0551 231 83 55