Bayrampaşa Yıldırım Tesisatçı Telefonları

Bayrampaşa yıldırım mahallesi tesisatçı telefonları 0551 231 83 55 tir su kaçağı cihazla tespiti, tuvalet, lavabo boru tıkanıklıkları robotla açılır. Bayrampaşa tesisatçı olarak su kaçağı arıza tespit makineleri ve tıkanıklık açma robotları ile ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa yıldırım tesisatçı metal su borusu çatlağı tamir eden su kaçağı tespiti servisidir. Radyatör su çatlağı şikayeti, sızdırması gibi durumlarda yapıştırıcı ilaç ile sızıntıyı durdurabiliriz. Sızıntı petek içindeki delinmelerden ise bu bazen termal kamera ile o peteğin tam olarak bulunması ve ardından kenarından eklenecek petek suyu sızıntısının durduran ilaç ile tampon yapılması işlemleri uygulanabilir. Bazen çatlağın içine bastırılması ile yapıştırıcının içeri girmesi ve tam olarak oraya tıkaması gibi çok fonksiyonlu yöntemleri de sizlere sunmaktayız.

Bayrampaşa yıldırım su tesisatçı lavabo borularında yağlanan kanalları temizleyen makine kullanır. Yağlanan lavabo borularında tıkanıklık açma makinesiyle tam temizlik getirebiliriz. İlk atıklar süzgeç, evye ve pimaş hattı olmak üzere hareket eder. Bu bölümleri kamerayla incelenmesini yaparak tesisatın durumlarını analiz ederiz. Zamanla gider borusunda çökme oluşturabilecek kadar sorunlar ilerleyebilir, fakat kanal içine robot makinedeki açıcı yayın eklenmesi ile kaba atıkları ilerletirken, su makinesiyle yağlanan gideri temizleme işlemi yapabiliriz. Ayrıca kullanılamaz aşamaya gelen giderler için tesisattaki tüm hasarlı, arızalı duruma gelmiş sistemleri değiştirme imkanlarımız da bulunmaktadır.

Bayrampaşa yıldırım  tesisatçı radyatör, petek üst, alt, orta, uzun ısınmaması sorunları için petek temizliği servisini önermektedir. Devamlı soğuk kalan peteğin problemi ısıtma cihazındaki parça arızaları olabileceği gibi tesisat içi kirlilik de bunlara sorun oluşturabilir. Petek içindeki tüm kirli maddeleri dikkatli bir şekilde makineye solüsyon ekleyerek temizliyor ve petek sıvısı devir daim sırasında kireç, pas, tortu maddelerine temas ederek tamamen temiz kirli oluşumları makinemize alıyoruz. Peteğin daha çok sıcak su alması ve özellikle her ay fazla gelen doğal gaz faturaları için çözüm niteliğinde bir çalışmadır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55