terazidere su kaçağı tespiti

Terazidere su kaçağı tespiti yapan firmamız tesisat boru içlerinde oluşan su arızasını kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vererek bulmaktadır. Tecrübesiz ustaları çağırdınız zaman su kaçaklarını kendi bildikleri yöntemlerle deneyerek kırarak bulmaya çalışacaklardır. Ama bu yöntem eskide kaldı. Teknolojinin bu kadar ilerlemediği sıralarda kaçağı mecburen kırarak ve deneme yanılma yöntemiyle bizde bulurduk. Ama şuan ki zamanda kameralı cihazların çıkmasıyla eski yöntemler geride kaldı. Kameralı robot cihazlar sayesinde tespit aşamasında hiçbir kırma dökme yapmadan kaçağın yerini kolayca buluyoruz. Onarım aşamasında tesisatın içinin onarımı yapılacağından dolayı illa ki ufak çaplı kırmalar olacaktır. Sektörde kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde öncü firmalardan bir tanesiyiz.

Terazidere Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bayrampaşa Terazidere su kaçağı tespiti alanında uzman ve konumlarını tam olarak bulabilecek görüntülü su kaçağı tespiti çalışmaları yapmaktadır. Kamera sistemi günümüzde boyutu bakımından çok küçük hale getirilmiştir. Parmak kamera da diyebileceğimiz formlar ile istenilen her borunun içerisine bakılır. Yalnız buradaki ölçüt atık sistemleri olmasıdır. Diğer tesisat araştırması için farklı akıllı cihazlarımız mevcuttur. Küvet ve duşa kabin atık su tahliye kanalizasyon borusunun kaçak yapması ve boru içinden kamera ile bakılması , sızdıran boru parçasının değiştirilmesi gibi işlemlerde yanınızdayız. Kirli suların yanında pek çok saç artığı ve tüyler ile kirli yüzeylerin kalıntıları akıp gitmektedir. Bazen kanalların içini bu tabakalar doldurur ve olmadık alanları içten çürütmeye başlar. Bu tür oluşumları da her türlü tıkanıklık açma sevisi ile açmaktayız.

Terazidere su kaçağı tespiti işlemlerinde garantili hizmet ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Sizlerin memnuniyetini kazanmak bizler için kazanılmış en büyük tecrübedir. 10 yıla aşkın verdiğimiz bu su kaçağı bulma servisimizden yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55