muratpaşa tesisatçı

Muratpaşa tesisatçı firmamız makineli petek temizliği , robotla su kaçağı tespiti ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Kış günlerinde ısıtmayan kaloriferleri ilaçlı ve makineli petek temizliği hizmeti vererek temizleyen firmadır. Peteklerin iç kısımlarında yabancı atıklar oluşmaktadır. Bunlar kireç , tortu ve pas gibi maddelerdir. Bu maddeler oluştuğu zaman peteğin ısınmamasını sağlar. Bu da hem peteği hem de ev ve iş yerlerinde oturan kişileri fazlasıyla zarara uğratır. Bizlerde profesyonel olarak kombi petek temizleme servisi vererek ısı geçişi sağlanmayan petekleri açmaktayız. Bunu yaparken de hiçbir peteğe zarar verememekteyiz. Petek temizleme işlemi en az iki yılda bir yapılması gereken bir tesisat problemidir.

Muratpaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Murat Paşa tesisatçı su akıntısını kamerayla su kaçağı tespiti yapan firmamız gidere kamera takıp kablo ile tesisat borusunun içerisine sarkıtılır. Görüntüleri monitör yardımı ile izler ve sızıntı yeri bulunur. Çözümü de o sızıntı noktası kadar küçük alanı kaplayacaktır ve size bilgi verilerek , neler yapılacağı hakkında sizlerin onayı alınarak onarım işlemine geçilir. İsteğiniz dahilinde onarım yapılır isterseniz ise tanıdığınız kameralı tesisatçı veya başka bir ustaya yaptırabilirsiniz.

Muratpaşa tesisatçı atık su kanallarının temizlenmesi için tıkanıklık açma sistemlerini öneriyoruz. Fayansın altına döşenen ve zeminde olmasına karşın oldukça dar yapıdaki bu kanalların içine atığı parçalayabilecek başlıkların girmesi zordur. Yalnızca su taşıyabilecek ve yıkama yapabilecek sistemler ile küvet , duşa kabin ve banyo giderinin çalışmaması gibi durumlarda net ve kolay çözümler sunabiliriz. Bayrampaşa Muratpaşa tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçerek sizlerde profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55