Bayrampaşa Robotla Lavabo Açıcı

Bayrampaşa robotla lavabo açıcı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji robot cihazlarla tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Bayrampaşa semtine servisimiz mevcuttur.

Bayrampaşa Lavabo Açıcı Ustalar

Bayrampaşa robotla lavabo açıcı tıkanan lavaboları kırmadan kaliteli lavabo temizleme makineleri ile açmaktadır. Mutfak lavabosundaki sifonun suyu yavaşça çekmesi ve hatta hiç çekmemesi kanaldaki doluluğun işaretidir. Örgü şişi ile lavabo temizlemek gibi yöntemler zarar verebilir ve içten kırılmalar olursa o parçanın değişmesi gerekir. Biz ise direkt kanalın içini dolduran tüm oluşumları özel bir kamera sistemi ile görüp makine ile temizlemekteyiz. Bayrampaşa robotla lavabo açıcı pimaş borular için hassas işlemler uygulamaktadır. Elimizdeki bazı cihazlar ile beton içindeki sıkışmaları görebilir ve giderde basınçlı testi gibi işlemler ile sızıntıları tespit edebiliriz. Elbette şu andaki konumuz lavabo kanalı temizleme ise kameralı lavabo açma sisteminden başlamamız gerekir. Harika bir cihaz olup 30 metre şu an aklınızda ne kadar sıhhi tesisat varsa görüntülerin alınmasını sağlar. Her atık aynı değildir. Mutfaktaki lavabonun yağlanan gideri tıkama yapabilir. Donmuş yağlar için kimyasal ekleyip, robot cihaz ile o noktadaki sertliğin yumuşaması ile itinalı olarak temizleme yapılabilir. Ayrıştırılan, uzaklaştırılan sayısız atık kümesine müdahale eden ekibimiz lavabodan su gitmiyor sorunu için yarım saat içinde çözüme ulaşabilir.

Bayrampaşa robotla lavabo açıcı tazyikli su ile lavabo kanalında yıkama yapabilir. Özel helezon yay teknolojisi ile erişim sağlanacak pimaş kanalı için 30 metreye kadar çıkmaktadır. Evime en yakın İstanbul lavabo açan firma arıyorsanız mutlaka bu teknolojileri kullanan tesisat firmasını tercih etmelisiniz. Ayrıca lavabodan su yavaş gidiyor sorunlarında bazı atıkları bile ne kadar uzakta yer alırsa alsın robot sistem ile çıkartabiliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55