yenidoğan tesisatçı

Yenidoğan tesisatçı firmamız su tesisatı ile ilgili olan tüm problemlerinizde sizinle beraberdir. Bizler Bayrampaşa semti ve diğer tüm İstanbul semtlerinin neredeyse tamamında hizmet sunmaktayız. Günün her saatinde bizlere telefon ya da e-mail yolu ile ulaşmanız mümkündür. Ekibimiz bu alanda eğitimli ve tecrübeli, profesyonel anlamda hizmet veren insanlardan oluşmaktadır.

Yenidoğan Su Tesisatçısı

Yenidoğan su tesisatçısı olarak gördük ki pek çok insanın özellikle de eski binalarda yaşamakta olan insanların evinin duvarlarında nemlenmeler ve küflenmeler meydana gelmektedir. Bununla beraber çeşitli yerlerde su birikintilerinin oluşması ve aynı zamanda su faturasının fazla gelmesi de bu durumun en açık göstergelerinden bazıları durumundadır. Ayrıca şunu da belirtmekte yarar vardır ki su tesisat boruların duvarların içerisinde meydana geldiği için bazen dışarıya doğru sızıntılar meydana gelmez ve anlamak daha da zorlaşır. Bu durumun farkına varmak için ise evdeki tüm muslukları kapattıktan sonra su sayacını kontrol etmek gerekir. Eğer ki buna rağmen su sayacınız hala çalışır halde ise çok muhtemel olarak yapınızda su kaçağı sorunu bulunmaktadır.

Böyle belirtiler ile karşı karşıya kaldığınız takdirde hemen hiç vakit kaybetmeksizin Bayrampaşa yenidoğan tesisatçı firmamız yetkilileri ile irtibata geçip durumu bildirmelisiniz. Aksi takdirde su sızıntısı sorununu ihmal ederseniz sonrasında daha büyük problemler ile karşılaşmanız çok muhtemeldir. Örnek verecek olursak su kaçağı belli bir müddet sonra elektrik tesisatınıza zarar verebilir ve bu durum bilgisayar, televizyon gibi elektronik cihazlarınızın arızalanmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca duvarlardaki nemlenmeler zaman içerisinde daha da artar ve daha sonrasında ise küflenmeler ve evin içerisinde kötü kokular meydana gelebilir.

Bizler yenidoğan tesisatçı firması olarak bu tür sorunlarınızı kırmadan, dökmeden evinizin duvarlarına ve yahut zeminine zarar vermeden tespit etmekteyiz. Üstelik noktasal olarak yaptığımız bu tespitlerin sonucunda bir yanlışlık olma durumu imkânsız denecek kadar azdır. Bilgisayarlı kaçak tespiti yaparken evinizde başka noktalarda da su sızıntısı bulunuyor ise bu durumu da sadece dakikalar içerisinde keşfedebilme imkânına sahip olduğunuzu unutmayınız.Su kaçağının yanı sıra tesisatçı firmamız petek temizleme, lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarınızda da profesyonel çözümler üretmektedir

Tıkla ARA : 0551 231 83 55