Terazidere Lavabo Tıkanıklığı Açma

Terazidere lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan lavabo açıcı servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Bayrampaşa semtine hizmet vermekteyiz.

Terazidere Lavabo Açma Tamircisi

Terazidere lavabo tıkanıklığı açma lavabo tıkanıklığı açma fiyatları açısından cazip teklifler sunmaktadır. Sürekli lavabo giderini makine ile temizleme işlemi yaptırmanıza gerek yoktur. Biz atık ve sıhhi tesisat sorunları açısından durumu özel kamera ve bazı testler ile ele alarak ilgili tüm sorunları hasarsız olarak tespit edeceğiz. Sonrasında lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibindeki lavabo tıkanması açıcı makine ile gider içindeki tüm birikimleri kanalizasyon istikametinde ilerlemesi için kırmadan müdahale edeceğiz. Terazidere lavabo tıkanıklığı açma lavabo atıkları için özel cihaz kullanır. Kısaca anlatalım. Gider içi kameralar kameralı lavabo açma için tüm kirleri ve giderdeki çürümüş, sızdıran kanalları görmemizi sağlar. Gider ağzı lavabo altındaki küçük plastik parçayı duvardan çıkartmamız ile o alana kamera yerleştirmemiz ve robot cihaz ünitesinin eklenmesi ile devam edecektir. Sıkça mutfakta bulaşık mı yıkıyorsunuz? Bulaşık artıkları lavabo kanalını tıkadı ve bir şey yapamıyor musunuz? O atıklar hemen bulunur. Su püskürtme sistemi veya direkt robot cihazdaki özel çelik yay yerleştirilir. Plastiği içten zedelememek önemlidir. Zaten cihaz yayı bu amaçla üretildi. İnsan gücü yerine cihaz bu yayı kanal içinde hareket ettirir. Atık konumu da bilinmesinden dolayı tüm kirleri ve tıkanan lavaboyu robotla açarak sorunlarınızı aşmanızda yardımcı olmaktayız.

Terazidere lavabo tıkanıklığı açma ile lavabo tıkanması nasıl önlenir sorusu için kısaca cevap vermiş olduk. Peki, bu yöntemler kullanılmazsa ne olur? Profesyonel lavabo tıkanıklığı açan firma tercih edilmezse, kanal tıkanması pimaşın zayıflamasına ve sızdırma problemlerine yol açabilir. Sık sık lavabo tıkanır ve o tesisatı kullanamayabilirsiniz. Halbuki, çözüm yarım saatlik lavabo tıkanıklığı açma işlemi ile sizleri beklemektedir.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55