bayrampaşa kartaltepe tesisatçı

Bayrampaşa kartaltepe tesisatçı çağrı merkezlerimize müşterilerimizden gelen bazı istekler, lavabo tıkanıklığı hakkındadır. Hatalı kullanım sonucunda yada yanlış, bilmeden bazı aksesuarlar, küçük eşyaların lavabo deliğinden içeriye düşmesi, saç ve sakal artıkları, oje ve makyaj malzeme kalıntıları ve bazı kimyasal içerikler yüzünden lavabolarınız tıkanabilir. Binanızın yapılırken, hafriyat ustalarının kullandıkları malzemelerden küçük çapta bazı molozlarda gider tesisatlarının iç kısmında kalacak şekilde bırakıldığı da bilinen bazı sorunlardan bir tanesidir. Su tesisatçısı bayrampaşa kartaltepe firmamızdan eğer düzenli olarak tüm tesisatlarınızın bakımını yaptırırsanız, daha uzun süreli kullanmış olacaksınız ve bu tür sıkıntıları olur olmaz zamanlarda yaşamanın uzağında kalacaksınız.

Bayrapaşa tesisatçı Kartaltepe Servisi

Bayrampaşa kartaltepe tesisatçı firmamızdaki ustalarımızın sizlere bazı öneriler var. Örneğin konumuzdaki tıkanıklar sizlerin evinizde varsa, lavabo açıcıları düzenli olarak kullanmak yerinde olacaktır. Bugün lavabonuz mu tıkandı? Lavabo açıcı kullanın sorun düzelirse 2 haftada yada ayda 1 kere düzenli olarak kullanmanız iç kısımlarda yer alacak tortul tabakalar yada sert bileşimlerin kalıcı olarak yer almasında bir miktar fayda sağlayabilir. Tıkanıklığın ilk aşaması genelde lavabonuzun alt kısmında bulunan süzgeç materyalinde bulunur. Uzun bir çubuk, şiş yada tornavida yardımı ile süzgecin deliklerinden bir miktar aşağıya sarkacak şekilde git-gel hareketleri ile tıkanıklığa geçici de olsa çözüm bulmanız mümkündür. Eğer sorun çözülmediyse, alt rekor bölümündeki parçayı gövdeden ayırmalı, iç kısımdaki contanın düşürülmemesi ve sökülen parçanın alt kısmına çukur bir kap konulması ile parçayı aşağıya doğru çevirebiliriz. Bunlar sadece süzgeç kısmında sonuç almanızı sağlayacak noktalardır. Sorun eğer tesisat borularında ise bunu sizlerin başarması son derece riskli ve denemenizi önermiyoruz. Yapılması gereken işlem Bayrampaşa kartaltepe tesisatçı numaralarımızdan bizlere ulaşmak ve personelimizin ikamet adresinize gelerek, boruları gözetleyebilecek kamera ekipmanını kurması, sorunun ne olduğunun anlaşılması, mümkünse bu parçanın çıkartılması yada uygun araçlar ile eritilerek kanalizasyona gönderilmesi olarak özetlenebilir. Kalıcı çözümden yana olan müşterilerimiz açısından bu daha verimli ve yapılacak işlemler arasında yer alacaktır ve mutlaka öneriyoruz.

Bugün sizlerle lavaboda bazı zamanlar oluşan can sıkıcı ve kullanımınızı engelleyici detaylar için bir miktar kısmi çözüm önerisi ile bayrampaşa kartaltepe tesisatçı firmamızda çalışan ustalarımızın yapacakları işlemler arasında bilgi verdik.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55