cevatpaşa tesisatçı

Cevatpaşa tesisatçı ustalarımız eşliğinde binalarınızın klozet, musluk ve diğer gider boruları üzerinde oluşabilecek baskı ve bazı nedenlerden dolayı su kaçağı (su sızdırması) sorununuza teknolojinin son nimetlerinden faydalanan ekipmanlarımız ve uzman kalifiye personelimiz ile yanınızda olduğumuzu eklemek istiyoruz. Bildiğiniz gibi su kaçağı bulmak eskisi gibi zor bir işlem değildir. Kırma ve yıkma usulü ile borularının yerine tam olarak tespit etmek amacıyla çok sayıda tadilat yapıldığı seneler artık geride kaldı. Alt komşunuzun bu çalışmalardan daha az rahatsız olması ve sizi şikayete gelmemesi de önemli bir detay değil midir?

Su kaçağı tamiri ve bakımı yapılır

Bayrampaşa cevatpaşa tesisatçı uzman çalışanlarımız ile modern teknolojik cihazlarımız eşliğinde evinizi tadilat seviyesinden mümkün olduğu kadar uzak tutarak, musluk, banyo, lavabo gibi noktalarda oluşan su kaçağı tespitleri için gerekli olan tüm donanıma sahibiz. Su borulardan akarken iç kısmında su sesi duyulur ve su kaçağı olduğu zaman ise bu seste bazı değişimler oluşur. Değişimi fark etmeniz uzun sürmez fakat eğer bu olmadıysa, duvarlarınızdaki bazı küçük çatlaklardan sızarak odalarınızı, banyo ve mutfaklarınızı bir miktar içinden çıkılmaz durumlara ulaştırabilir. Bunun olmaması için şüphelendiğiniz durumlarda Cevatpaşa su tesisatçısı olarak bizlere ulaşabilir ve su kaçağı tespitini hızlıca tamamlamamızı ve yapılacak çalışma konusunda bazı fikirlerimizi sizlerle paylaşmamızı sağlayabilirsiniz. Önemli olan kısa sürede tespit, nokta atışı ile hangi boruda sorunun olduğuna karar vermek ve yeterli zaman varsa aynı gün içinde sorunu bitirip, gerekli temizlik yada yeni gider borusu takılması ile titiz olarak çalışmaları tamamlamaktır. Bunun için akustik ismi verilen sesleri takip eden cihazımız ile kaçağın nerelerde oluştuğunu bulabiliriz. Şöyle düşünün! Mutfağınızdaki duvarın arkasındaki bir boruda sızıntı var ve gözle görülmüyor. Sesi takip ederek nerelere kadar bu suyun ulaştığı bulunabilir. Oralarda muhtemel bazı tesisat problemleri olup olmadığı araştırılabilir. Fakat en önemli sadece gerekli olan tesisat borusunda değişikliğe gitmedir. Bu şekilde davranarak, hem daha az maliyetli çalışma yapılacak hem de kısa zamanda sorun ortadan kaldırılacaktır. Su faturanızın aşırı artmasının da önüne geçilebileceği aşikardır.

Cevatpaşa tesisatçı hizmetlerimiz ile sorun tam olarak bulunur, termal kameralarımız ile tespit edilir ve binanızın değer bakımından değeri korunur. Bizleri tercih etmeniz için daha çok sebebiniz var, fakat bizlere ulaşarak yaptığımız tüm çalışmaları kendi gözlerinizle görebilirsiniz. İyi günler dileriz .

Tıkla ARA : 0551 231 83 55