bayrampaşa mutfak gideri açma

Bayrampaşa mutfak gider açma firmamız mutfak lavabolarında birikmiş olan atıkları mutfak lavabosu açma servisi vererek açmaktayız. Mutfak gider tıkanıklığını elektronik cihazlarla temizleyen firmayız. Çok miktarda gider içerisinde su olursa ve atıklar çok fazla değilse küçük bir miktar pompa yardımıyla suyun ileriye hareketlenmesi sağlanır. Yalnız atık 10 santim uzağa gitse bile bir süre sonra tıkanıklık tekrar oluşur. Biz kamerayla atığı görüp açıcı bir cihaz ile temizleme yaparak bu tür riskleri ortadan kaldırırız.

Bayrampaşa Tıkalı Mutfak Gideri Açma

Bayrampaşa mutfak gideri açma için ilaçsız yöntem kullanan servistir. Karbonat ve sirke ile lavabo açma yöntemlerini kullanmıyoruz. Veya da farklı bir ilaç , kimyasal çözelti bizim işimiz değildir. Yağlanan , atık tutan boruların kanal içerisinden dikkatli bir şekilde kamera kullanarak bulunması ortalama kısa bir süre olabilir. Ardından da tıkanıklık açma konusunda üst düzey bir robot olan açıcı yayı takmaktayız. diğer yaylardan farkı cihaza bağlı olması ve akıllı açıcı başlıklara sahip olmasıdır. Hangisinin takılacağına da ekibimiz görüntülü araştırmadan sonra karar verir. Ardından kanala eklenmesi ile gider içlerine titreşim verilir , kaba pislik kanalizasyona akıp giderken su ile tekrar yıkama yapılarak geriye kalan atıkları da böylece temizleriz.

Bayrampaşa mutfak gideri açma kırıp dökmeden mutfak gider tıkanıklığı açma makinesi kullanan servistir. Aslında bu cihaz çoğu gider borusunda kullanılabilir. Lavabo tıkanmasını engellemek için atıklardan kurtulmamız şarttır. Bunu sağlayacak olan da özel uygulamalara sahip cihazlardır. Örneğin ; yabancı cismi yakalayabilir , kanalı olduğu gibi kaplayacak atık kanallarının ortasını delerek zararsız bir şekilde ilerletebilir , pimaş içini çevreleyerek yay sistemler ile mükemmel bir temizlik sağlayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55