Bayrampaşa Muratpaşa Tesisatçı TEL : 0551 231 83 55

Bayrampaşa Muratpaşa tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkalı boru açma ve petek temizliği hizmeti verilir. Bayrampaşa tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Muratpaşa Mahallesi Tesisatçı

Bayrampaşa Muratpaşa tesisat tamircisi olarak koku yapan şifon problemi, düzeltilmesi, tamiri için teknik servis arayışlarınız konusunda yardımcı olabiliriz. İstanbul Bayrampaşa içi su tesisatçısı firmamız ile binaların güvenliği kusursuz şekilde sağlanarak sıkıntıların özellikle akıllı bilgisayar sistemleri ile araştırılması ve bulunması gibi adımlara dikkat ediyoruz. Bayrampaşa Muratpaşa tesisatçı ile binalarınızdaki petek soğumasının nedenini bulmak, peteklerin havasını almak, kalorifer tesisatındaki bağlantı hatalarını bulmak ve İstanbul’da garanti süresi vererek petek temizliği yapabilecek bir firmayız. Petekler eğer en azından her iki senede bir defa yapılacak içten başlayacak şekilde temizleme çalışmaları ile maksimum veya daha yüksek derecelerde ısılara ulaştırılması mümkündür. Kombinizin sıklıkla hata sinyalleri vermesi veya ne kadar yüksek derecede çalıştırılıyor olsa da peteklerin daha az ısıtmasının nedeni petek içindeki kireç gibi maddeler olabilir mi? Biz termal kameralar ile peteklerdeki sıcaklık ölçümünü araştırıp buna göre problemli olanları hızlıca bulabiliyoruz. Kablolar ile kimyasal maddelerin aktarılması, tüm bunların kirli sular halinde tuvalet gibi sistemleri yönlendirilmesi gibi işlemleri hızlıca yapıyoruz.

Bayrampaşa Muratpaşa tesisatçı ekiplerimiz duşa kabin, küvet, kombi, jakuzi su borusu delinmesi ve sızdırması, sızıntı oluşturması gibi konularda su kaçağı analizi yapabiliriz. Sıcak ve soğuk su sistemleri, termal veya ses detektörleri ile dıştan incelenebilirken, örneğin küvet veya banyo gideri kanalı içindeki atık borusuna yönelik ise bizler kablolu kameralar ile görsel temas elde ediyoruz. Parça değişimi için binanızdaki sistemlerle örtüşecek analizleri de yaparken, bu çalışma sonucunda nereye müdahale edilmesi konusunda doğru kararları alabilmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55