bayrampaşa tesisatçı

Bayrampaşa halkına sınırsız ve sorunsuz hizmet garantisi ile hizmet veriyoruz. Profesyonel olarak tesisat ekipmanlarına sahip olan Bayrampaşa tesisatçı ekibimiz gizli su kaçaklarını kamera sistemi ile buluyor aynı zamanda bireysel yöntemlerle açamadığınız tıkalı boruları kanal açma robotları sayesinde etrafı kirletmeden açıyoruz.

Profesyonel servislerin yanında günlük karşılanabilecek su tesisat arızalarını da gideriyoruz. Taharet musluğu su mu kaçırıyor yoksa sifon mu dolmuyor ? Hiç fark etmez yeni batarya montajı yapıyoruz eski musluklar artık sorun olmaya başladıysa bizi arayın anında musluğu yenisi ile değiştirelim.

Bayrampaşa Tesisatçı

Semte özel hizmet veren motorize servisi olan bir tesisat servis olan bayrampaşa tesisatçı su sorunlarınıza hızlı çözüm üretmek için kurulmuştur. Size en yakın tesisatçı servisini gönderiyoruz hem zamandan kazanıyorsunuz hemde profesyonellikle tanışıyorsunuz. Diğer tesisatçıların kullanamadığı teknolojiyi Bayrampaşa halkının hizmetine sunuyoruz.

  1. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ; Alt komşunun tavanına su mu akıyor , sizde komşunuzda bu durumdan elbette rahatsız ancak sorunu bulmak için tüm evi komple kırmanıza gerek yok boru görüntüleme kamera sistemleri sayesinde kaçak oluşturan tesisat borusu yer tespiti yapılıyor. Bizi arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
  2. Tuvalet ya da diğer gider boruları tıkandı siz lavabo aç ve çeşitli müdahalelerde bulundunuz fakat bir türlü su gitmiyor yapmanız gereken bizi arayarak kanal açma robotları ile tıkanıklığı kökünden çözmek.
  3. Kış aylarında ısınma sorunu tesisat problemlerinin büyüğüdür nedense pek ilgisiz kalırız bu duruma ancak iyi ısıtmayan petekler hem fatura yansır hemde bedenimize o kadar fatura öderken ısınmayan petekler niye ? Cevabı basit yılların tortusu çamurlaşması tesisatın içinde dolaşıyor bu nedenle su dönüş sağlayamıyor. Çözümü tesisatı ilaçlı su ile basınçlı makineler ile temizlemek sonuç temizlenen hat ısınan petekler.

Bayrampaşa Su Tesisatçıları servisi tüm bölgelere ekip göndere biliyoruz. Yaptığımız işlere garanti veriyoruz . Yapılan her işe fatura kesebiliyoruz , teknolojiyi yakından takip ederken gereken şekilde de kullanıyoruz. Yani bizi tercih etmeniz için bir çok neden var.

 

Tıkla ARA : 0551 231 83 55